• 8.00, 09.30, 11.00 (z udziałem dzieci), 12.15 (suma parafialna), 14.00 (oprócz VII i VIII), 18.00

• 6.30, 18.30

• w dni powszednie  15 minut przed każdą Mszą Świętą; w niedziele i uroczystości podczas każdej Mszy Świętej

Domowy Kościół

Gałąź rodzinna Ruchu Światło – Życie

Jeśli chcecie:

- umacniać swoją wiarę,

- pielęgnować miłość małżeńską,

- nauczyć się rozwiązywania konfliktów,

- nawiązać głębszy kontakt z dziećmi,

- poznać nowych przyjaciół.

Zapraszamy do Domowego Kościoła!

Wspólnota ta pomaga nam trwać w miłości,

nie tylko w okresie zakochania, ale przez całe życie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wspólnotą małżeństw sakramentalnych, które chcą trwać przy Bogu, rozwijać się duchowo, a jednocześnie nawiązywać znajomości i przyjaźnie z innymi rodzinami katolickimi.

W Domowym Kościele uczymy się, jak budować prawdziwą jedność w małżeństwie oraz jak wychowywać dzieci w wierze katolickiej. Dzięki wspólnocie dzieci mają kontakt z rówieśnikami podzielającymi podobne wartości.

Domowy Kościół jest częścią Ruchu Światło – Życie (oazy)

powołanego do życia przez czcigodnego Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Istnieje we wszystkich diecezjach Polski, a także zagranicą, m.in. w Anglii, Szkocji, Irlandii, Szwecji,Norwegii, Niemczech, Czechach, Austrii, Kanadzie i USA oraz na Słowacji, Litwie i Ukrainie.

Jak działamy?

Spotykamy się raz w miesiącu w grupach o stałym składzie (4-7 małżeństw wraz z księdzem). Poprzez wspólną modlitwę, dzielenie się swoją wiarą i doświadczeniami wspomagamy się wzajemnie w budowaniu szczęśliwych, chrześcijańskich rodzin.

Zapraszamy do nas wszystkie małżeństwa,

niezależnie od wieku i stażu małżeńskiego.

Kontakt:

- ks. Wiesław lub ks. Damian,

- Joanna (693 873 362),

- Krzysztof (601 173 817).

Polska pod Krzyżem

Ministranci - wyjazd "Zakończenie lata 2019"

125 0.1608419418335