• 8.00, 09.30, 11.00 (z udziałem dzieci), 12.15 (suma parafialna), 14.00 (oprócz VII i VIII), 18.00

• 6.30, 18.30

• w dni powszednie  15 minut przed każdą Mszą Świętą; w niedziele i uroczystości podczas każdej Mszy Świętej

Zespół muzyczny "CYLIA"

W naszej parafii  od prawie 5 lat funkcjonuje zespół muzyczny, który zrzesza trzynastu otwartych, chętnych do działania młodych ludzi. Dzięki swojej muzycznej posłudze wprowadzamy modlitewny nastrój na niedzielnej Mszy Świętej o godzinie 9.30 oraz podczas wielu uroczystości, bierzmowania czy odpustu parafialnego. Od początku naszej dzialalnośc od strony muzycznej przygotowywuje nas Pan Leszek, parafialny organista, formacją duchową zajmuję się  ks. Wiesław.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest przybliżanie wiernych oraz nas samych do Boga poprzez muzykę. Wdzięczni za talenty otrzymane od Pana chcemy dzielić się nimi, aby, poprzez wsłuchiwanie się w dzwięki i teksty pieśni liturgicznych, każdy mógł doświadczyć Jego obecności.

Zespół aktywnie uczestniczy w życiu parafii poprzez różne inicjatywy muzyczne. W lutym 2019 roku został zorganizowany koncert kolęd, a w kwietniu koncert pieśni wielkopostnych. Działa także poza terytorium parafii, angażując się w muzyczną oprawę ślubów. Na swoim koncie ma nagraną płytę z kolędami i pastorałkami, którą promowali przy okazji odwiedzin w różnych parafiach.

Ważnym elementem jest też integracja członków zespołu. Jako grupa młodych osób tworzymy wspólnotę, która dzięki licznie zorganizowanym wyjazdom integracyjnym może poznawać się i ćwiczyć swoje umiejętności muzyczne.

W październiku "Cylia" będzie obchodzić swoje piąte urodziny i wcale nie zamierza na
tym poprzestać! Pragniemy dalej się rozwijać i w niedalekiej przyszłości wydać kolejną płytę! Jesteśmy gotowi wspólnie przezwyciężać napotykane trudności, ponieważ, jak mówią słowa jednej z ich ulubionych
pieśni: Zaufałem Panu i już niczego nie muszę się lękać.  Prosimy wszystkich o modlitwę za nasz zespół, aby jak najdłużej trwał w swojej służbie.

Jeśli grasz na instrumencie i chcesz poprzez muzykę modlić się podwójnie - dołącz do Zespołu!

Polska pod Krzyżem

Ministranci - wyjazd "Zakończenie lata 2019"