Punktualnie o północy rozpoczęliśmy Msze św. Pasterską. Dziękujemy wszystkim za udział, szczególnie tym, którzy pomogli przy oprawie Eucharystii, bądź wcześniej zaangażowali się w przygotowanie kościoła do uroczystej liturgii. Życzymy wszystkim radosnych świąt Bożego Narodzenia.